Zbadaj kleszcza i sprawdź czy jesteś zarażony

Ukąszenie przez kleszcza tylko w 30% przypadków daje widoczne objawy w postaci rumienia wędrującego. W pozostałych przypadkach borelioza może dawać niespecyficzne objawy przypominające grypę lub nie ma w ogóle objawów w pierwszej fazie zakażenia.

Najlepszym sposobem na skrócenie czasu kosztownej diagnostyki boreliozy jest przebadanie samego kleszcza – najlepiej pełnym panelem odkleszczowym, w skład którego wchodzi: test na boreliozę, babeszjozę, bartonelozę, anaplazmozę, Toksoplazmozę, oraz na Mycoplasma pneumoniae.

Czytaj więcej

Nasze testy dostępne w systemie ratalnym

Centrum Badań DNA wprowadziło niezwykle przyjazny system MediRaty, dzięki czemu cena badania dostosowana jest do Państwa możliwości. Pomaga to sfinansować każde oferowane przez nas badanie. Oferta MediRaty to oszczędność czasu – podstawowa zasada to szybka decyzja i brak zawiłych formalności. Bez ponoszenia kosztów otrzymują Państwo ofertę pożyczki, a jedynym wymaganym dokumentem jest potwierdzenie osiąganego dochodu. Kwota finansowania od 500 do 50 000 złotych.

Czytaj więcej

Rewolucja w walce z rakiem. Panel 170 +

Centrum Badań DNA jako jedyna placówka w Polsce oferuje pełną diagnostykę predyspozycji do rozwoju nowotworu w jednym badaniu, uwzględniającym najnowsze osiągnięcia nauki. Panel nowotworowy 170 PLUS - szybkość, dokładność i precyzja badania kluczem w walce z nowotworem. Z rakiem można wygrać i już wygrało tysiące ludzi na całym świecie!

Czytaj więcej

Powstanie Genomowa Mapa Polski

Już wkrótce startuje największy projekt genetyczny w historii Polski. Zrealizuje go konsorcjum złożone z Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN, Politechniki Poznańskiej i należącej do Grupy Inno-Gene spółki Centrum Badań DNA.

O projekcie w programie Wielkopolska Warta Poznania opowiedział Jacek Wojciechowicz, Prezes Inno-Gene S.A. i Centrum Badań DNA: https://poznan.tvp.pl/40111015/23112018

 

 

Panel nowotworowy "Dla Niej". Najskuteczniejszy w walce z rakiem

Dzięki "Panelowi dla Niej", diagnoza może być szybsza i bardziej skuteczna niż kiedykolwiek wcześniej. Diagnozowanie chorób nowotworowych we wczesnym stadium, najlepiej w początkowej fazie, dają ponad 90 - procentową skuteczność w walce z rakiem. Najczęstszą przyczyną śmierci z powodu raka jest niska świadomość. Dlatego warto wiedzieć czy posiada się predyspozycje do rozwoju nowotworu!

Czytaj więcej

Twitter