Nasze testy dostępne w systemie ratalnym

Centrum Badań DNA wprowadziło niezwykle przyjazny system MediRaty, dzięki czemu cena badania dostosowana jest do Państwa możliwości. Pomaga to sfinansować każde oferowane przez nas badanie. Oferta MediRaty to oszczędność czasu – podstawowa zasada to szybka decyzja i brak zawiłych formalności. Bez ponoszenia kosztów otrzymują Państwo ofertę pożyczki, a jedynym wymaganym dokumentem jest potwierdzenie osiąganego dochodu. Kwota finansowania od 500 do 50 000 złotych.

Umowa jest podpisywana w domu lub w miesjcu Państwa pracy – w obecności kuriera – i od razu wraca do centrali Ratalnie.com. Środki na leczenie są przelewane na konto kliniki niezwłocznie po otrzymaniu poprawnie podpisanych dokumentów. Możliwe okresy kredytowania to 6, 12, 24, 36, 48 i 60 miesięcy. 

Główne zalety systemu ratalnego MadiRaty:

- minimum formalności,
- decyzja w ciągu 30 minut od nawiązania kontaktu,
- brak wstępnych opłat,
- akceptacja zróżnicowanych źródeł dochodu,
- kwota finansowania od 500 do 50.000 zł,
- okres kredytowania do 60 miesięcy,
- zabezpieczenie spłaty pożyczki w ramach promocyjnego ubezpieczenia.

Jak działa system ratalny?

1. Pacjent samodzielnie lub wspólnie z lekarzem wybiera z oferty Centrum Badań DNA odpowiedni test.
2. Ratalnie.com kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową, po czym Pacjent otrzymuje ofertę.
3. Do Pacjenta przyjeżdża kurier w celu podpisania umowy.
4. Środki finansowe są następnie przelewane na konto Centrum Badań DNA.

Skorzystaj z kalkulatora, który precyzyjnie poinformuje o wysokości miesięcznych rat: 

Koszt standardowego finansowania usług medycznych o wartości 1 000 zł wyniesie miesięcznie 10 zł. Oprocentowanie wynosi 0%, nie jest pobierana prowizja za finansowanie:

- oferta jest skierowana do tych Pacjentów, którzy posiadają zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową (w bazach bankowych: BIG, BIK, KRD itp.).
- akceptujemy różne źródła dochodu, łącznie już od 1 tys. zł,
- okresy spłaty: 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy w ratach równych (annuitetowych),
- wartośc finansowania do 50 tys. zł,
- w przypadku zbyt małej zdolności kredytowej wnioskodawcy/Pacjenta akceptujemy osobę trzecią, która będzie zobowiązana do spłaty (nie musi być spokrewniona z Pacjentem),
- minimum dokumentów potwierdzających dochody.

Złóż wniosek o MediRaty on-line

Firma ratalnie.com umożliwiła składanie wniosków o MediRaty on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora. Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu.

Dzięki tej aplikacji Pacjent, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut!

Elektroniczny system składania wniosków

Kontakt w sprawie systemu MediRaty:
Konsultanci i Doradcy Pacjenta
tel. 22 266 83 70,  801 000 265 (pon.-pt. 8.00-19.00)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twitter