Dla placówek medycznych

Centrum Badań DNA sp. z o.o. i działający w jego strukturze NZOZ Laboratorium Genetyki Medycznej świadczą wysokospecjalistyczne usługi diagnostyczne już od 2006 roku. W trakcie działalności nasze Laboratorium zostało uhonorowane licznymi nagrodami i wyróżnieniami między innymi za wprowadzanie innowacyjnych usług medycznych i świadczenie usług najwyższej jakości.

Centrum systematycznie aktualizuje ofertę proponowanych badań w oparciu o bieżące zapotrzebowanie rynku medycznego. Ideą, która przyświeca działalności Centrum jest umożliwienie korzystania z najnowszych osiągnięć w dziedzinie diagnostyki medycznej i genetycznej szerokiemu gronu odbiorców.

Rozwój sieci placówek partnerskich na terenie całego kraju stał się stałym i bardzo ważnym elementem strategii rozwoju naszej firmy. Do chwili obecnej współpracę z Centrum nawiązało kilkadziesiąt placówek medycznych na terenie całego kraju.

W ramach współpracy Centrum zapewnia Placówkom Partnerskim:

  Możliwość rozszerzenia spektrum oferowanych usług medycznych o znane i bardzo cenione przez pacjentów i lekarzy wysokospecjalistyczne badania znajdujące się w ofercie Centrum
  Materiały medyczne niezbędne do pobrania i zabezpieczenia materiału do badań dogodny system przesyłania materiału do badań
  Wsparcie wizerunkowe i marketingowe (otrzymywanie aktualnych materiałów informacyjnych, wiadomości o aktualnych promocjach/nowościach)
  Wpisanie na listę placówek partnerskich wraz z wyróżnieniem na stronie www.cbdna.pl
  Informowanie Pacjentów przez Biuro Obsługi Klienta Centrum Badań DNA o możliwości wykonania badania z oferty Centrum za pośrednictwem Placówki Partnerskiej
  Wsparcie merytoryczne Konsultantów z Biura Obsługi Klienta Centrum
  Atrakcyjny system rozliczeń

Zainteresowane nawiązaniem współpracy Placówki Medyczne prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Pełna oferta testów, badań ii paneli wykonywanych przez laboratoria Centrum Badań DNA

 
Twitter