Poradnia chorych na boreliozę

Poradnia dla chorych na boreliozę udziela niezbędnych porad wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania naukowe dedykowane walce z boreliozą. Wykorzystanie testów i paneli DNA pozwala lekarzom na stosowanie bardzo precyzyjnych metod leczenia. 

Porad lekarskich i konsultacji udzielają :

dr n. med.
Jacek Dzieciuch
specjalista neurolog                             
czwartek godz. 8-14
lek. med. Jeremi Kościński w trakcie specjalizacji z neurochirurgii  
lek. med. Wojciech Niwiński w trakcie specjalizacji z neurochirurgii  

 Wizyty odbywają się w NZOZ APIMED os. Dębina 103 w Poznaniu.

Rejestracja Pacjentów odbywa się do środy do godziny 15:00 telefonicznie (tel. 61 646 85 85), lub poprzez wiadomość e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz wniesieniem opłaty na konto CBDNA.

Powstanie poradni jest rezultatem wzrostu ilości zachorowań na choroby przenoszone przez kleszcze, jaki odnotowuje się w ostatnich latach. Zlokalizowanie jej przy laboratorium oferującym najszerszą diagnostykę w tej grupie zakażeń zapewni Pacjentom najwyższą jakość pod względem identyfikacji zakażeń oraz stosowanej, skutecznej terapii. 

Poradnia Chorych na Boreliozę i Choroby Odkleszczowe powstała w 2011 roku. Zakończenie realizacji projektu dofinansowanego z działania 1.4 POIG oprócz wdrożenia największej w kraju oferty diagnostyki chorób przenoszonych przez kleszcze zaowocowało również powstaniem Poradni Chorych na Boreliozę i Choroby Odkleszczowe.

Zapoznaj się z aktualną ofertą w badaniach i leczeniu chorób przenoszonych przez kleszcze.

 

Twitter